FESTIWAL GROCHOWSKA
25 wrzesień 2004Nasza Masa została zaproszona przez organizatorów Festiwalu Grochowska do zaprezentowania się w tej imprezie. W centralnym miejscu Festiwalu, obok sceny głównej rozstawiliśmy nasze stoisko informacyjne. Dumnie powiewały masowe flagi, można było obejrzeć barwne zdjęcia z masowych przejazdów, dostać plakaty, ulotki, mapy rowerowe Warszawy. Czajnik, Raffi, Skeler i Didżej prowadzili rozmowy z przedstawicielami władz Pragi Południe i zwykłymi mieszkańcami.

Na scenie odbywały się konkursy, koncerty zespołów muzycznych, tanecznych, hip-hopowych, kapeli cygańskiej; również nasze gwiazdy estrady: Raffi i Czajnik wystąpili opowiadając o Masie!

W konkursie „Co chciałbym zbudować w mojej dzielnicy” dzieciaki wpisały bardzo ciekawe rzeczy...

My chyba też bawiliśmy się nieźle...

Nadeszła pora na zaprezentowanie „Mini Masy”... Objechaliśmy z grającą przyczepką kilkanaście ulic a na koniec trąbiąc i gwiżdżąc wjechaliśmy na dziedziniec szkoły. Po kilku rundach przed sceną – ROWERY W GÓRĘ!

Trzeba się zwijać... Chyba nieźle wypadliśmy, również na tle pozostałych stoisk.Na koniec Olo zdążył jeszcze zapozować na „Kaprysie Skelera”... Prawda, że prezentuje się bardzo malowniczo na tym niedrogim błękitnym rumaku?

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali na Grochowską i pomogli nam zaprezentować Masę Krytyczną mieszkańcom Pragi Południe :-)


Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.POWRÓT© 2004 by KKKT „Trawers”