Wprawdzie wakacje jeszcze się nie skończyły i wiele osób przebywa poza Warszawą, ale wierni sympatycy Masy i tym razem nie zawiedli! Stawili się tłumnie pod Kolumną Zygmunta w liczbie ponad 1400 osób!
Cały przejazd przebiegał bardzo spokojnie jak na taką ilość uczestników i pomimo długiej trasy, większość dotrwała do końca. W momencie gdy czoło peletonu mijało palmę, koniec nie wyjechał jeszcze z Pl. Zamkowego. Na naszej trasie w tym miesiącu po krótkiej rundzie po centrum, znalazły się Targówek i Bródno (na którym oficjalnie jeszcze nigdy nie byliśmy), gdzie wzbudziliśmy niemałą sensację!
Pod koniec Masy, osoby wyczerpane przejechanym dystansem udały się prosto na Pl. Zamkowy, a wprawieni w poprzednich Masach tradycyjnie udali się na Rynek, gdzie zaprezentowali się turystom siedzącym w ogródkach piwnych - po oficjalnym ogłoszeniu frekwencji tłum zaczął skandować - MASA, MASA...
za miesiąc trzeba to powtórzyć ;-)Kolejna „szprychówka” – tym razem sprzedawało ją więcej ochotników, dzięki czemu rozeszły się bardzo szybko!.
Na następną Masę trzeba przygotować ich znacznie więcej (trzy razy tyle)! Były też lampki, dzwonki...A oto trasa przejazdu:
Pl. Zamkowy - Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, Al. Szucha, Pl. Unii Lubelskiej, Marszałkowska, Al. Jerozolimskie, Wioślarska, Ludna, Solec, Dobra, Tamka, Most Świętokrzyski, Sokola, Zamojskiego, Targowa, Ząbkowska, Radzymińska, Trocka, Pratulińska, Handlowa, Św. Wincentego, Kondratowicza, Chodecka, Łojewska, Łabiszyńska, Kondratowicza, Bazyliańska, Ogińskiego, Budowlana, Odrowąża, Rondo Żaba, 11 Listopada, Ratuszowa, Inżynierska, Wileńska, Czterech Śpiących, Al. Solidarności, Most Śląsko-Dąbrowski, Kapucyńska, Miodowa – Pl. Zamkowy.

Do zobaczenia w przyszłym miesiącu (24.09 o 18.00 pod Kolumną Zygmunta)!
Zdjęcie dzięki uprzejmości Samarai'a (www.aruan.pl)

Specjalne gratulacje dla Dużego i Małego Roosevelta,
Eli i Andrzeja Korczeniewskich i Kiciusia,
którzy byli na Masie po raz pierwszy :-)


Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.POWRÓT© 2004 by KKKT „Trawers”