Październikowa „szprychówka”.

Tradycyjnie w ostatni piątek października o 18.00 na Placu Zamkowym znowu zaczęli gromadzić się rowerzyści. W związku z coraz popularniejszym amerykańskim świętem Halloween niektórzy przebrali się stosownie do okazji. W tym miesiącu Raffi (wraz z Bunią :-) wyremontował przyczepkę – trzeba przyznać, że muza brzmiała znacznie lepiej. Kamizelki, przednie lampki i szprychówki poszły jak przysłowiowe ciepłe bułeczki!
Trasa została zaplanowana następująco: Pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, Świętokrzyska, Jana Pawła II, Chałubińskiego, Al. Niepodległości, Batorego, Waryńskiego, Goworka, Spacerowa, Belwederska, Sobieskiego, Al. Witosa, Czerniakowska, Gagarina, Belwederska, Al. Ujazdowskie, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Krucza, Szpitalna, Świętokrzyska, Marszałkowska, Senatorska, Podwale, Pl. Zamkowy.


Pokonaliśmy około 20 kilometrów; nieco mniej niż zwykle gdyż Skeler z Czajnikiem zaplanowali po masie wspólne zawody i konkursy na Placu Zamkowym.
Jak nigdy jeszcze dotąd w paźdierniku, w masie wzięło udział 820 osób, w tym kilka dzielnych maluchów!Zdjęcia cyfrowe BodziaPOWRÓT© 2004 by KKKT „Trawers”